Miejska architektura

Budynek od strony ul. Obozowej utworzy zabudowę pierzejową – na parterze zaplanowaliśmy lokale usługowe, których rozświetlone witryny wprowadzą wielkomiejski klimat. Na elewacjach pojawią się modne szarości, biel i beże. Elementem wyróżniającym będą loggie osłonięte od strony ulicy szklanymi panelami.

indywidualne rozwiązania

Projektanci zaplanowali indywidualną identyfikację, m. in. numery klatek czy pięter. Główne wejście przybierze formę eleganckiego i reprezentacyjnego holu. Zaaranżujemy tam nowoczesną przestrzeń z siedziskami, oświetleniem LED oraz nazwą osiedla w formie graficznej.

Inwestycja
ul. św. Stanisława Warszawa, Wola
1 budynek 6-piętrowy
172 mieszkania 11 lokali usługowych
Terminy
rozpoczęcie budowyI KWARTAŁ 2019
przekazywanie mieszkańII KWARTAŁ 2021
Cechy
miejsca garażowe
schowki lokatorskie
wózkownia
teren zamknięty częściowo ogrodzony
ochrona i monitoring
Wszystkie mieszkania z balkonem, tarasem, loggią bądź ogródkiem. Zdecydowana większość - z widną kuchnią.
prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy
wielkomiejska architektura
przeszklenia na balkonach
indywidualna identyfikacja osiedla
reprezentacyjny hol
zielony skwer dwa dziedzińce dla mieszkańców
amfiteatr sąsiedzkich spotkań

Dziennik budowy

luty 2020
luty 2020
styczeń 2020
styczeń 2020
styczeń 2020

teatr, pchli targ, rodzinny obiad

powiew natury

komunikacja na piątkę

Spravia

profesjonalizm, doświadczenie, kompetencje i bezpieczeństwo

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”. Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

Spravia sp. z o. o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Spravia sp. z o. o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod@spravia.pl